Lacobel oferujemy w występującej w bogatej gamie kolorystycznej kolekcji. Idealnie nadaje się jako dodatek do szaf, stolików i innych mebli. Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, czy też przedpokoju lub poczekalni.

szklane wyposażenie wnętrz

asortyment szkła
drzwi szklane
zabudowy szklane
kabiny prysznicowe
balustrady
podłogi i schody
szkło z grafiką
lacobel
lustra
szkło lakierowane
lacobel

Lacobel to rodzaj szkła zaliczanego do grupy szkieł float. Szkło jest pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej.

Lacobel sprawdza się doskonale na powierzchniach narażonych na zabrudzenia - działanie tłuszczu i wody. Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzania, bez potrzeby żmudnego czyszczenia np. fug lub ich wymiany.

Lakierowane szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Idealnie nadaje się jako dodatek do szaf, stolików i innych mebli. Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, czy też przedpokoju lub poczekalni.

W skład oferty szkła Lacobel wpisuje się 14 odcieni podstawowych kolekcji Lacobel – REF, które można dowolnie ze sobą łączyć. Dodatkowo do dyspozycji Klientów jest kolekcja Lacobel – RAL składająca się z 15 barw.

 

« wszystkie kategorie

lacobel RAL 1013 perlowa biel
lacobel RAL 1013
perlowa biel
lacobel RAL 1014 klasyczny bez
lacobel RAL 1014
klasyczny bez
lacobel RAL 1015 jasny bez
lacobel RAL 1015
jasny bez
lacobel RAL 2001 klasyczny pomaranczowy
lacobel RAL 2001
klasyczny pomaranczowy
lacobel RAL 3004 ciemna czerwien
lacobel RAL 3004
ciemna czerwien

lacobel RAL 4006 fuksja
lacobel RAL 4006
fuksja
lacobel RAL 5002 lsniacy niebieski
lacobel RAL 5002
lsniacy niebieski
lacobel RAL 7035 klasyczna szarosc
lacobel RAL 7035
klasyczna szarosc