Oferta

Lustra

Wykonujemy lustra na zamówienie według pomiarów przeprowadzonych u klienta wraz z usługą ich montażu. W swojej ofercie posiadamy lustra wiodących firm na rynku Saint Gobain i AGC w kolorach: srebrne, brązowe, grafitowe oraz antyczne o grubości od 3 do 6 mm.

Lacobel

Lacobel to rodzaj szkła, które pokryte jest z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej.

Szkło z grafiką

Wykonujemy szkło z grafiką z dowolnym wzorem. Własny ploter oraz piec do laminacji pozwala nam na wykonanie panelu szklanego w metodzie sologlass (grafika zabezpieczona jedną taflą szkła) oraz duoglass (grafika pomiędzy dwiema taflami szkła).

Kabiny prysznicowe

Produkujemy i montujemy kabiny prysznicowe oraz elementy zabudowy prysznica

Drzwi szklane

Nasze drzwi wykonane są ze szkła hartowanego lub hartowanego i laminowanego o grubości minimum 8 mm.

Ścianki szklane

Wykonujemy zabudowy szklane w postaci ścianek całoszklanych, ścianek z drzwiami wahadłowymi lub przesuwnymi.

Balustrady szklane

Wykonujemy balustrady szklane w oparciu o system mocowań punktowych oraz kasetowych. Z powodzeniem montujemy balustrady szklane samonośne w pomieszczeniach użyteczności publicznej, domach prywatnych, biurowcach itp.

Daszki szklane

Wykonujemy daszki szklane ze szkła hartowanego, laminowanego foliami EVA. Folie te nie chłoną wilgoci, co eliminuje ryzyko delaminacji na krawędziach.

Podłogi i schody

Podłogi  i stopnie szklane produkujemy z wielowarstwowego szkła bezpiecznego, laminowanego.

Szyby zespolone

W swojej szerokiej ofercie posiadamy również wysokiej jakości szyby zespolone o różnorodnych właściwościach i funkcjach.